Реєстрація або Увійти
Кошик

Оплата і доставка

ОФОРМЛЕНЯ ЗАМОВЛЕННЯ

 

Замовити товар в нашому Інтернет магазині ви можете:

  • подзвонивши нам по телефону
  • надіславши нам замовлення на електронну пошту (оформивши бланк замовлення "КОРЗИНА").

 

Аби ваше замовлення було оброблено і доставлено вчасно, необхідно заповнити форму замовлення. Обробка вашого замовлення відбувається протягом доби. В деяких випадках, якщо замовлення надійшло в вихідний або святковий день, час на обрабку замовлення може збільшитися. Тому просимо вас робити свої замовлення завчасно для того, щоб ви змогли отримати замовлений товар в необхідний строк. Після перевірки наявності всіх замовлених вами товарів, вам буде надіслано листа-підтвердження з повною інформацією за вашим замовленням.

 

ОПЛАТА

 

Після отримання підтвердження про прийняття замовлення, ви оплачуєте його вартість в будь-якому зручному для вас відділенні ПриватБанка чи в Приват 24. Умови оплати – 100% передоплата. Можлива відправка накладеним платежем, після оплати 25% вартості замовлення (залишок вартості сплачуєтся при отриманні). Ви оплачуєте вартість товару + послуги поштової компанії (транспортування товару і повернення грошей у разі післясплати товару). Увага! Перевіряйте цілісність товару у відділенні або при кур'єрі!

 

ДОСТАВКА

 

Інтернет-магазин пропонує своїм покупцям наступні варіанти доставки по Україні:

  • доставка Інтайм
  • доставка Делівері
  • доставка Новою Поштою

 

Ви оплачуєте вартість товару + послуги поштової компанії (транспортування товару і повернення грошей у разі післясплати товару).
Увага! Перевіряйте цілісність товару у відділенні або при кур'єрі!

Вартість доставки на відділення по Україні безкоштовна при замовленні на суму від 1500 грн*

Адресна доставка по Україні - безкоштовна при замовленні на суму від 2000 грн*

* Безкоштовна доставка діє тільки для замовлень по роздрібних цінах.